Test SEO – linkowanie tylko z PBN i techniczna optymalizacja

Założenia testu:
Budżet : 1500 zł miesięcznie
Linkowana domena : wiek pół roku, podlinkowana z publicznych miejscówek
Linkowanie z PBN:

 • 100 PBN na wygasłych domenach (Expirkach)
 • 100 PBN na nowych domenach, podlinkowanych publicznymi miejscówkami

Optymalizacja:

 • analiza contentu w kategoriach przy pomocy specjalistycznego oprogramowania
 • wdrożenie zoptymalizowanego contentu oraz optymalizacja linkowania wewnętrznego

Cel testu : Sprawdzić jakie efekty daje techniczna optymalizacja i linkowanie tylko z PBN w dłuższej perspektywie i jak na widoczność tak pozycjonowanej domeny wpłyną update algorytmu.

Pracę rozpoczęliśmy we wrześniu 2020, a wykres wzrostu ilości fraz w top10 i top3 z Ahrefs wstawiamy z początku grudnia 2020.

Wykres wyświetleń i kliknięć z Google Search Console:

 

Kolejny artykuł przy okazji kolejnego update, który prawdopodobnie będzie w maju.

Artykuł Test SEO – linkowanie tylko z PBN i techniczna optymalizacja pochodzi z serwisu SEOMOOD agencja marketingowa.

SEOMOOD agencja marketingowa

Posted in Pet Care Articles | Tagged , , , , | Leave a comment

Test SEO – linkowanie tylko z PBN i techniczna optymalizacja część 2

Pierwsza część testu tutaj -> https://seomood.pl/test-seo-linkowanie-tylko-z-pbn-i-techniczna-optymalizacja/

Założenia dalszej części testu:
Budżet : 1500 zł miesięcznie (taki sam)
Linkowana domena : obecnie już prawie roczna domena
Linkowanie z PBN:

 • 50 PBN na wygasłych domenach (Expirkach)
 • 50 PBN na nowych domenach, podlinkowanych publicznymi miejscówkami, do wpisów zrobiony mocny podlink z publicznych miejscówek

Optymalizacja (było i jest aktualnie robione):

 • tworzenie nowych podstron pod kolejne frazy z tej branży

Cel testu : Sprawdzić jakie efekty daje techniczna optymalizacja i linkowanie tylko z PBN w dłuższej perspektywie i jak na widoczność tak pozycjonowanej domeny wpłyną update algorytmu.

Pracę rozpoczęliśmy we wrześniu 2020, a wykres wzrostu ilości fraz w top10 i top3 z Ahrefs wstawiamy z początku lutego 2021.

 

Frazy w top 1-3 i top 4-10 bardzo ładnie urosły od poprzedniego wpisu w grudniu.

Aktualny wykres wyświetleń i kliknięć z Google Search Console:

 

Teraz czekamy na update w maju 2021, po tej aktualizacji algorytmu Google opublikujemy część 3 tego testu.

Artykuł Test SEO – linkowanie tylko z PBN i techniczna optymalizacja część 2 pochodzi z serwisu SEOMOOD agencja marketingowa.

SEOMOOD agencja marketingowa

Posted in Pet Care Articles | Tagged , , , , , | Leave a comment

Internetowe rewolucje Google – poznaj podstawy marketingu za darmo

Wiele osób, które poruszają się na co dzień w Internecie, z pewnością chociaż raz trafiło na kurs Google o nazwie „Internetowe Rewolucje” lub słyszało o jego istnieniu. Niejeden pewnie zastanawiał się, czy rzeczywiście opłaca się poświęcać swój wolny czas na darmowe kursy internetowe, które mogą okazać się bezużyteczne. Czy kurs marketingu Google rzeczywiście jest w stanie poszerzyć wiedzę i umiejętności osób, które do niego podchodzą? Sprawdziliśmy wszystko, co warto wiedzieć na temat Google rewolucje, żeby móc podpowiedzieć, czy warto do nich podchodzić.

Rewolucje Internetowe od Google – co warto wiedzieć?

Jeżeli nie wiesz jeszcze, czym są Google internetowe rewolucje, może najpierw wytłumaczymy, co to dokładnie jest. Nie każdy wie, że Google kursy posiada różnorodne, jednak najbardziej znanym i najchętniej wybieranym będą właśnie Google rewolucje. Jest to w pełni darmowe szkolenie, dzięki któremu kursanci mogą zdobyć podstawowe informacje na temat marketingu internetowego, a także tego, jak zarządzać firmą w Internecie. Teoretycznie nie ma wskazanej grupy odbiorców, jednak są to absolutne podstawy, więc najwięcej skorzystają osoby początkujące, które nie mają jeszcze doświadczenia w działalności internetowej lub dopiero planują otworzyć swoją firmę i umieścić ją w Internecie. Kurs jest dostępny zarówno dla firm, jak i dla osób indywidualnych, więc tak naprawdę każdy może z niego skorzystać.

Aby móc skorzystać z kursu, należy przede wszystkim zalogować się na stronie z kursem Google internetowe rewolucje. Do wyboru masz 26 kursów, podzielonych na moduły. Przy każdym jest również podana liczba godzin, które może zająć ten kurs. Aby opanować podstawy marketingu internetowego oraz zdobyć certyfikat, należy ukończyć wszystkie kursy. Google pomyślało o wszystkim i udostępniło opcję Diagnostyki Potrzeb, dzięki której można stworzyć indywidualny plan szkoleniowy albo po prostu samemu przeglądać materiały, wybierając te, które po prostu nas zainteresują. Co ciekawe, darmowe kursy Google można ukończyć przy użyciu urządzeń mobilnych, więc możesz być wszędzie i bez problemu zdobyć certyfikat Google internetowe rewolucje.

Jak opanować podstawy marketingu internetowego?

Internetowe Rewolucje Google to kurs składający się z filmików instruktażowych (z transkrypcjami), te z kolei dzielą się na poszczególne lekcje. Na koniec każdej z nich należy rozwiązać zadania testowe, które będą ułatwieniem przy przyswajaniu informacji. Obejmujący marketing internetowy kurs, przypomina nieco podręcznik, ponieważ podzielony jest na 7 działów. Można znaleźć w nich zagadnienia z zakresu mediów społecznościowych (social media), reklamy i marketingu internetowego, globalnego rynku, a także sprzedaży internetowej. Google certyfikat obejmuje ukończenie wszystkich lekcji, dostępnych we wspomnianych działach.

Według Google kurs marketingu internetowego przez nich przygotowany, powinien zająć nie więcej niż 40 godzin, jednak trzeba mieć na uwadze to, że każdy posiada inne tempo pracy. Do tego niektóre z tematów mogą nie być całkowicie obce kurantom, więc takim przypadku zapewne pewne kwestie będzie można pominąć, co skróci czas jaki zajmie kurs marketingu online. Z racji dostępu do transkryptów, można również po prostu je przeczytać i tym samym zaoszczędzić kilka godzin. Według naszych obliczeń, jesteśmy pewni, że darmowy kurs Google internetowe rewolucje można ukończyć nawet w 12 godzin, ale oczywiście jest to opcja jedynie dla osób, które swoją przygodę z marketingiem już rozpoczęły i temat nie jest im całkowicie nieznany. Kursanci na poziomie początkującym mogą się wiele dowiedzieć z internetowych rewolucji, więc lepiej, żeby ten Google kurs dokładnie prześledzić i nie pomijać niektórych kwestii.

Testy na koniec lekcji nie są wymagające, jednak niektóre pytania potrafią być podchwytliwe, więc warto uważnie oglądać materiały. Pytania są konstruowane w taki sposób, aby pobudzić logiczne myślenie i często nawet przetestować nabytą wiedzę w praktyce. Dlatego też w internetowych rewolucjach można trafić zarówno na pytania zamknięte, wybór obrazka, czy też ułożenie w kolejności chronologicznej. Jeśli zaznaczysz błędną odpowiedź, możesz ją skorygować. Do testu można podchodzić nieograniczoną ilość razy, więc jeśli nie uda Ci się zaznaczyć właściwych odpowiedzi, przejrzyj jeszcze raz materiały, a następnie spróbuj ponownie.

Po zaliczeniu wszystkich modułów, można podejść do egzaminu, który podsumuje wiedzę zdobytą poprzez kurs marketingu internetowego Google. Pytania bywają podchwytliwe, więc warto się skupić podczas odpowiadania. Jeśli jednak Ci się nie powiedzie, do certyfikatu Google internetowe rewolucje można przystąpić wielokrotnie. Certyfikat jest akredytowany przez IAB i z pewnością będzie świetnie wyglądał w CV.

certyfikaty od google

Czy internetowe kursy to strata czasu?

Spotkaliśmy się z głosami, że jeśli chodzi o marketing kurs Google certyfikat, a także poświęcony czas, nie są gwarancją sukcesu. Owszem, aby osiągnąć sukces trzeba również działać. Jednak bezpłatne kursy Google są dobrym startem. Oczywiście sukces dzięki nim nie jest gwarantowany, ale jeśli myślisz o tym, żeby założyć swoją firmę lub być może już ją prowadzisz i chcesz zająć się jej zaistnieniem w Sieci i w mediach społecznościowych, rewolucje Google z pewnością się przydadzą i mogą pomóc w stawianiu pierwszych kroków. Po nich nie będziesz od razu wiedzieć jak przeprowadzić pozycjonowanie sklepu internetowego albo skuteczne pozycjonowanie stron, jednak z pewnością dowiesz się jak funkcjonuje reklama w Google Adwords oraz jak skutecznie przeprowadzić kampanie social media.

Spójrzmy teraz zarówno na zalety oraz wady, które posiadają Google Internetowe Rewolucje.

Do plusów zaliczyć można:

 • bezpłatność kursu. Darmowe kursy Google dostępne są dla każdego, więc certyfikat można zdobyć bez problemu. Dostępne są również wielokrotne podejścia.
 • każdy może zrobić kurs w swoim tempie. Dostępny jest też plan działania, który można dostosować indywidualnie.
 • kursy internetowych rewolucji to dobre źródło informacji i mnogość zagadnień. Jeśli chodzi o tego typu szkolenie marketing internetowy, każdy znajdzie coś dla siebie.
 • możliwość powrotu do materiałów podczas testów (oprócz testu końcowego).
 • kurs świetnie wygląda w CV, szczególnie u młodych osób, które wkraczają na rynek pracy.
 • materiały są dokładnie opracowane, a użytkownik ma możliwość wyboru pomiędzy filmikami oraz transkrypcją.

Z kolei wady internetowych rewolucji to:

 • monotonnie prezentowane treści. Po jakimś czasie użytkownik jest znudzony, a obiecana „internetowa rewolucja” wydaje się coraz mniej ciekawa. Dlatego kurs najlepiej będzie rozłożyć na kilka dni.
 • kurs jest raczej dla początkujących. Jeśli już posiadasz swoją firmę i chcesz ją rozwinąć w mediach społecznościowych, większość z materiałów może wydać Ci się nieprzydatna, ponieważ poszukujesz konkretnych informacji.

Podsumowanie

Jeśli chodzi o Google Internetowe Rewolucje opinie bywają różne. Jedni twierdzą, że to po prostu strata czasu, inni uważają taki kurs marketingu internetowego za świetną opcję, która pozwoli im rozwinąć się w Sieci. My natomiast sądzimy, że z pewnością warto spróbować. Google marketing traktuje w sposób poważny, materiały są merytoryczne, dobrze opracowane, a certyfikat został zatwierdzony przez Interactive Advertising Bureau, więc na pewno jest to kurs warty uwagi, szczególnie dla osób, które są początkujące w sferze internetowego marketingu.

Zobacz, co może Cię zainteresować na naszej stronie: cennik pozycjonowania, SEO copywriting, pozycjonowanie program partnerski, darmowy SEO audyt albo projektowanie stron internetowych i pozycjonowanie za efekt.

Artykuł Internetowe rewolucje Google – poznaj podstawy marketingu za darmo pochodzi z serwisu SEOMOOD agencja marketingowa.

SEOMOOD agencja marketingowa

Posted in Pet Care Articles | Tagged , , , , , , | Leave a comment

SEO a mapy Google

Nie każdy wie, że wiele strategii marketingu internetowego obejmuje również pozycjonowanie w Mapach Google. Dlaczego? Jakiś czas temu Google zaczęło dosyć mocno zwracać uwagę i wyróżniać w wynikach wyszukiwania wizytówki firm. Z pewnością niektórzy zauważyli, że podczas wpisywania dowolnej frazy w połączeniu z miastem (np. „restauracja Warszawa”), w wynikach wyszukiwania pojawiają się lokale oznaczone w Google Maps. W związku z tym, warto skupić się na tej części i powiedzieć o niej nieco więcej.

Co warto wiedzieć o Google Maps?

Aby zacząć pozycjonowanie Google Maps, warto najpierw zapoznać się z podstawowymi funkcjami narzędzia. Jego podstawowym zadaniem jest nawigacja. Każdy z pewnością ma w telefonie tę aplikację, która najczęściej wgrana jest już defaultowo. Funkcją map Google jest pokazanie, jak dostać się z punktu A do punktu B, ile to mniej więcej zajmie, Google Maps wybiera też najbardziej optymalną trasę, zarówno dla kierowców, jak i również dla osób, które poruszają się pieszo. W aplikacji sprawdzić można także rozkład komunikacji miejskiej, a nawet rozkłady pociągów i wskazówki dla rowerzystów. Jak widać, aplikacja sama w sobie jest bardzo pomocna i z pewnością masowo używana, ponieważ jest prosta w obsłudze i dostępna na właściwie wszystkich urządzeniach mobilnych. Jak więc można wykorzystać narzędzie z punktu widzenia SEO i pozycjonowania lokalnego?

Dla SEO istotna nie będzie sama nawigacja oraz wyznaczona trasa, a miejsca znajdujące się w pobliżu. Na mapie oznaczone są bowiem różnego rodzaju punkty, jak chociażby instytucje publiczne np. szkoły, urzędy, szpitale itp. Oczywiście oprócz tego znaleźć można firmy i usługi, więc podejrzeć można gdzie znajduje się najbliższy sklep spożywczy, restauracja, kawiarnia, czy też hotel. Wszystko godne uwagi w okolicy z pewnością zostanie pokazane, jednak najciekawszy jest fakt, że Google sam nie umieszcza firm, ponieważ właściciele tego typu obiektów muszą sami dodać swoje wizytówki firmy, żeby aplikacja mogła je wyłapać.

Jak rozpocząć pozycjonowanie w Google Maps?

Przede wszystkim należy zacząć od wspomnianej wizytówki w Google Maps, czyli Google Moja Firma. Samo jej założenie nie jest skomplikowane, więc nie powinno zająć długo stworzenie profilu firmy w Google. Założenie wizytówki w mapach Google to proces szybki, ponieważ wymaga jedynie pisania danych firmy w Google Moja Firma, a następnie dokonać weryfikacji wizytówki Google (kod weryfikacyjny otrzymujemy SMSem). Warto pamiętać, żeby taka wizytówka była odpowiednio zoptymalizowana pod SEO, dzięki czemu otrzymujemy możliwość darmowego pozycjonowania firmy w mapach Google, niezależnie od tego, jaką działalność prowadzimy. Jak to zrobić? Wystarczy jedynie jak najpełniej uzupełnić swoją wizytówkę Google, więc warto podać pełne dane, czyli nazwę firmy, adres firmy (miasto, ulicę i numer lokalu), numer telefonu i oczywiście adres strony internetowej. Lista usług to świetne miejsce na słowa kluczowe, tak samo jak opis firmy. W opisie umieścić można do 750 znaków treści, więc podczas komponowania tekstu można pomyśleć o dodaniu słów kluczowych i z pewnością warto wspomnieć lokalizację. Jedynie pierwsze 250 znaków wyświetla się po wejściu na profil firmy, więc podczas tworzenia opisu, trzeba mieć to na uwadze.

Bardzo ważne jest również precyzyjne umieszczenie znacznika lokalizacji, ponieważ podczas wyszukiwania, Google może automatycznie podpowiedzieć, że w pobliżu znajduje się również lokal z podobnymi usługami (np. podczas szukania kawiarni). Aktualizacja godzin otwarcia to również ważny element, gdyż internauci często sprawdzają godziny otwarcia, a Google pokazuje, czy dany lokal jest jeszcze otwarty lub kiedy nastąpi otwarcie lub zamknięcie. Oczywiście oprócz tych podstawowych informacji wypełnianych na samym początku tworzenia wizytówki Google Maps, warto jest stale dbać o jej wygląd. Często jest to najszybszy sposób na sprawdzenie podstawowych informacji na temat danej lokalizacji, więc nie można zaniedbać wizytówki. Tym bardziej, że w wizytówce Google istnieje możliwość dodawania notatek, zdjęć, wydarzeń, które mogą odsyłać do wpisów na blogu lub bezpośrednio do strony www. Taka optymalizacja wizytówki wspomaga pozycjonowanie stron internetowych, dlatego warto dbać o swoje wizytówki Google.

pozycjonowanie w google maps

Czy zdjęcia i opinie są ważne?

Najważniejszymi grafikami, które muszą znaleźć się na każdej wizytówce to z pewnością logo oraz zdjęcie na okładkę. Są to pierwsze i najbardziej rzucające się w oczy zdjęcia. Konsumenci często kierują się zmysłem estetycznym  podczas wyboru, więc jest to pierwsza linia, na której można zachęcić potencjalnego klienta do skorzystania z Twoich usług. Pomyśl, co może wyróżniać Toją wizytówkę w Google, oprócz oczywiście nazwy firmy. Ładne zdjęcia są jednym z najłatwiejszych sposobów na zwrócenie uwagi użytkowników. Do tego, multimedia w Google Moja Firma są również czynnikiem rankingowym, a Google przyznało, że regularne dodawanie zdjęć i filmików ma wpływ na podniesienie pozycji wizytówki w wyszukiwarce, przez co Twoja firma może pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Jeśli chodzi o opinie, jest to dosyć rozległy temat. Oczywiście posiadanie sporej liczby pozytywnych opinii jest ważne, ponieważ jest to element tzw. marketingu referencyjnego, który przyczynia się zarówno do zyskiwania, jak i również tracenia klientów. Najlepszym przykładem będą opinie dotyczące np. salonu fryzjerskiego. Przed umówieniem się na wizytę, często czytamy opinie, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście warto się wybrać w dane miejsce. Chociaż średnia ocen sama w sobie nie jest czynnikiem rankingowym, jest to jednak aspekt ważny z punktu widzenia potencjalnego klienta, który przegląda wyniki wyszukiwania.

O czym warto pamiętać podczas pozycjonowania w Google Maps?

Wizytówka Google pozwala na umieszczenie firmy na mapie, jednak na tym nie kończy się jej funkcja. Ważne jest również wzajemne linkowanie. Możemy dodać link do wizytówki na stronie firmowej, a w wizytówce podlinkujemy naszą stronę internetową. W ten sposób mamy wartościowy link, który jest dobrze oceniany przez Google. Jeśli chodzi o słowa kluczowe, są one jak najbardziej wskazane, jednak nie należy ich wpychać na siłę, aż do stopnia, że opis będzie wyglądał nienaturalnie. Słowo kluczowe może być umieszczone również w nazwie, jednak z tym należy akurat warto uważać, żeby nie przesadzić, bo zbytnie nagromadzenie może nam zaszkodzić i Google obetnie nam zasięgi. Na pozycjonowanie mają wpływ również atrybuty. Im więcej informacji podajemy, tym skuteczniej Google może rekomendować naszą firmę. Na przykład wśród atrybutów może być taka informacja, jak „obiekt posiada parking” albo „lokal jest odpowiedni dla rodzin z dziećmi”. Nie każdy wie, że Google tworzy coś takiego jak profil użytkownika, w którym gromadzi informacje na temat przedziału wiekowego, statusu związku itp. Dlatego osobie z dziećmi, algorytm chętniej będzie proponował obiekty dla rodzin.

Jak widać, Google Moja Firma to przydatne narzędzie, które umożliwia skuteczniejsze pozycjonowanie lokalne w Google. Przez zainteresowanie się tym, co Google Moja Firma ma nam do zaoferowania, możemy pomóc danej stronie internetowej w pojawianiu się nie tylko w Google Maps, ale również w wynikach wyszukiwania. Jeśli możesz dodać wizytówkę w mapach Google, warto z tego skorzystać, ponieważ nazwa firmy przez to będzie mogła być zauważona przez większą liczbę osób, które i tak każdego dnia korzystają z map Google. Jeśli chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej, skorzystanie z wizytówki Google będzie z pewnością dobrą opcją.

Zamów u nas pozycjonowanie sklepu albo zapytaj o stworzenie swojej strony internetowej. Zobacz, co jeszcze może Cię zainteresować na naszej stronie www: pozycjonowanie stron cennik, obsługa social media, Google Adwords, copywriting, outsourcing SEO, darmowy audyt SEO.

Artykuł SEO a mapy Google pochodzi z serwisu SEOMOOD agencja marketingowa.

SEOMOOD agencja marketingowa

Posted in Pet Care Articles | Tagged , | Leave a comment

Springtime Crafting: Candy Flower Bouquets and Butterflies

Candy Flower Bouquets and Butterflies
Candy Flower Bouquets and Butterflies
This post is in partnership with YumEarth

Spring is here! Those of you who have been reading here for a while know that I feel immense joy when springtime finally arrives. After months of feeling all sorts of blah, I have a renewed sense of motivation and just want to celebrate. This is why I decided that it was absolutely crucial for my little ones and I to make some fun spring-themed crafts, ASAP. (Priorities, people!) My daughter suggested we find a way to incorporate our favorite treat, YumEarth organic and allergy friendly candy, and I was 100% in. 
After some playing around, we came up with some super cute potted candy flower bouquets made with YumEarth Organic Lollipops (Vitamin C, at that!) and butterflies made with YumEarth Organic Giggles and YumEarth Gummy Bears. They’re fun to make, and even more fun to eat! We plan to make a bunch of these for Easter gifts, teacher gifts, and just happy spring gifts for friends. Scroll down to see how to make them yourself. (Pssst! Speaking of YumEarth, they are hooking you up with an exclusive code for 15% off on YumEarth.com. Just use SWEETS15 from now until 4/30/21. They also always offer free shipping on all orders over $ 40. You can’t get much sweeter than that!)
Candy Flower Bouquets and Butterflies
DYE-FREE LOLLIPOP FLOWER BOUQUETS
(makes one bouquet)

Supplies
12-15 YumEarth Organic Lollipops (We love the ones with Vitamin C!)
Small flower pot
Green tissue paper (enough to cut 12 to 15 3-inch circles)
Foam ball that fits in flower pot
Hot glue gun
Spring Colored Ribbon 
Directions
1. Cut enough circles (about 3 inch diameter) from the tissue paper for each organic lollipop to have one. (They don’t have to be perfect!)
2. Glue the foam ball into the flower pot with the hot glue gun. 
3. One by one, push each YumEarth Organic Lollipop through a tissue circle, then stick into the foam ball until full.
4. Cut a piece of ribbon long enough to tie around the pot. Glue in place.
5. Finish by tying a bow.
6. Don’t forget to same a yummy organic lollipop for the kids!
Candy Flower Bouquets and Butterflies
Candy Flower Bouquets and Butterflies
Candy Flower Bouquets and Butterflies
ORGANIC CANDY BUTTERFLIES
(makes one butterfly)

Supplies
Clothes pin
Spring colored marker
Spring colored pipe cleaner
2 googly eyes
Hot glue gun
Directions
1. Color clothespin a vibrant springtime color of your choice. 
2. Cinch ends of each package of YumEarth Organic Giggles OR YumEarth Gummy Bears on one side to form “wings.” Overlap cinched sides and twist a pipe cleaner around to hold them together. (Leave pipe cleaner open at the top). 
3. Slide clothespin onto the center of the candy package, where it is cinched. 
4. Shape tops of pipe cleaners into the shape of antennae. 
5. Glue googly eyes onto the top of the clothespin.
6. Hold onto a few extra YumEarth packs to enjoy right now! They all taste so good.
Candy Flower Bouquets and Butterflies
Candy Butterfly Craft
Candy Flower Bouquets and Butterflies
These spring inspired crafts are pretty adorable, but it really is the delicious YumEarth organic and allergy friendly candy that makes them special. You’ve heard me gush about them before and all of our faves (YumEarth Organic Chewys from YumEarthYumEarth Organic Lollipops, YumEarth Organic Giggles, YumEarth Gummy Bears, and YumEarth Organic Chocolate Roll’n Stones please!), but I really stand behind my love for them. They’re all incredibly tasty, and they make some seriously cute colorful crafts, but I also feel good about giving them to my family. In addition to being organic, non-gmo, gluten free, and vegan, they also contain no high fructose corn syrup or artificial dyes and are allergy friendly (free from peanuts, gluten, tree nuts, milk, eggs, fish, shellfish and soy). The best!
Candy Flower Bouquets and Butterflies
Fellow spring lovers, I hope you enjoy making these delicious crafts as much as we do. Visit YumEarth’s store locator to find out where to grab the YumEarth organic candy you’ll need for these projects, and shop online and use code SWEETS15 for 15% off your order. You can find all of the non-candy supplies at your local craft store. Happy spring!
ALSO FIND US HERE: INSTAGRAM // FACEBOOK // TWITTER // PINTEREST


Bubby and Bean ::: Living Creatively

Posted in Pet Care Articles | Tagged , , , , , | Leave a comment

Saturday Survey: Flea Control

As I posted earlier this week, Congress is asking that Seresto flea collars be recalled due to safety and health concerns. It got me wondering what kinds of flea control you use. I recently switched from K9 Advantix to Bravecto because the Bravecto is required to keep my Checkers’ mange under control. I’ve been happy … Continue reading Saturday Survey: Flea Control


Doggies.com Dog Blog

Posted in Pet Care Articles | Tagged , , , | Leave a comment

Tiramisu Ice Cream Floats

Tiramisu Ice Cream Floats

I know the first day of spring was officially only a few days ago, but I’m already daydreaming of summer. One of my life long favorite summer treats is ice cream floats. Growing up, we made them with rootbeer and cola, but these days, I like to experiment. A couple of summers ago we decided to try to make a tiramisu version, and if it’s not heaven in a glass, I don’t know what it is y’all. So, so good.

 
Tiramisu Ice Cream Floats

Tiramisu Ice Cream Float
makes 1 serving

2 scoops Tiramisu ice cream
1/2 cup coffee, chilled
1-1/2 cup cream soda, chilled
whipped cream
cookie or wafer for garnish

Place Tiramisu ice cream in a glass. Pour coffee and cream soda over ice cream. Top with whipped cream and garnish with a cookie or wafer. (You can also make a caffeine-free version without coffee and with a cake ice cream for the littles ones, which technically isn’t tiramisu at all, but it’s still freaking delicious.)

Tiramisu Ice Cream Floats

Anybody else ready for ice cream float season?

ALSO FIND US HERE: INSTAGRAM // FACEBOOK // TWITTER // PINTEREST 


Bubby and Bean ::: Living Creatively

Posted in Pet Care Articles | Tagged , , | Leave a comment

Kodowanie i czynniki techniczne OnSite

Kodowanie i czynniki techniczne ✅ – czynniki techniczne OnSite

Artykuł Kodowanie i czynniki techniczne OnSite pochodzi z serwisu SEOMOOD agencja marketingowa.

SEOMOOD agencja marketingowa

Posted in Pet Care Articles | Tagged , , , | Leave a comment

Indeksowanie i widoczność w wyszukiwarkach – czynniki techniczne OnSite

Artykuł Indeksowanie i widoczność w wyszukiwarkach – czynniki techniczne OnSite pochodzi z serwisu SEOMOOD agencja marketingowa.

SEOMOOD agencja marketingowa

Posted in Pet Care Articles | Tagged , , , , , | Leave a comment

Przekierowania – czynniki techniczne OnSite

Artykuł Przekierowania – czynniki techniczne OnSite pochodzi z serwisu SEOMOOD agencja marketingowa.

SEOMOOD agencja marketingowa

Posted in Pet Care Articles | Tagged , , , | Leave a comment